Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.357 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Product Type | Blended Yarn |
| Material | Polyester / Nylon |
| Type | Polyester Blended Yarn |
| Yarn Type | Woolen |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Weight | 250g/8.82oz |
| Color | As the photo shown |
| Keyword 1 | Super Wool |
| Keyword 2 | Felting Material |
| Keyword 3 | Wool Roving |
| Keyword 4 | Spinning Felting Weaving |
Instock
There are no reviews yet.