Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 × 6 cm |
| Model Number | I-C |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Slub Yarn |
| Product Type | Blended Yarn |
| Feature | Eco-Friendly |
| Material | 72% Polyester, 24% Acrylic, 4% Wool |
| Type | Blended Yarn |
| Yarn Type | Worsted |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Weight | 50g/piece |
| Length | 140m |
Instock
There are no reviews yet.