Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Knitting |
| Style | Melange Yarn |
| Product Type | Blended Yarn |
| Feature | Moisture-Absorbent |
| Material | Wool / Nylon |
| Type | Wool Blended Yarn |
| Yarn Type | Worsted |
| Origin | De(origin) |
| Wool material | wool |
| gram weight of a single group | 100g |
Instock
There are no reviews yet.