Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Model Number | 50g/hank |
| Registered Trademark | lotus yarns |
| Yarn Count | 4/13NM |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Hand Knitting |
| Product Type | Blended Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Eco-Friendly |
| Material | Wool / Silk |
| Type | Silk Blended Yarn |
| Yarn Type | Woolen |
| Brand Name | lotus yarns |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| fiber | 50%silk50%tibetan yak |
Instock
There are no reviews yet.