Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Style | Fancy yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Eco-Friendly |
| Material | Polyester / Mohair |
| Type | Mohair Blended Yarn |
| Yarn Type | Worsted |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Single-mass grammage | 50g |
| Colored Doudou line | Mohair yarn |
Instock
There are no reviews yet.