Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.102 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Yarn Count | 10mm |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Hand Knitting |
| Product Type | Blended Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Anti-Pilling |
| Material | 100% Polyester |
| Type | Polyester Blended Yarn |
| Yarn Type | Combed |
| Brand Name | TPRPYN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.