Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Care Instructions | Handwash |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Model Number | Luminous Yarn |
| Use | Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Fancy yarn |
| Product Type | Organic Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | High Tenacity |
| Material | 100% Polyester |
| Type | Polyester Blended Yarn |
| Yarn Type | Combed |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Diameter | 2mm/4mm |
| Type 1 | Hook woven doll thread |
| Type 2 | chenille Yarn |
| Type3 | Grow chenille |
| Weight | 50grams |
Instock
There are no reviews yet.