Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | 100% Acrylic |
| Type | Rayon Blended Yarn |
| Yarn Type | B-Type |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| place of origin | Hebei |
| alias | Lace thread |
| spinning process | ring spinning |
| Main downstream platforms | Douyin Kuaishou Pinduoduo Taobao |
| style | Fancy yarn |
| Yarn form | tube yarn |
| diameter | 1.5mm |
Instock
There are no reviews yet.