Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Dry Cleaning |
| Shape | Flower |
| Model Number | 15mm |
| Technics | Dyeing |
| Style | SHANK |
| Decoration | Rhinestones |
| Button Type | Shank Button |
| Material | RESIN |
| Brand Name | color kite |
| Product Type | Buttons |
| Origin | Mainland China |
| Color | mix color |
| Size | 15mm approximately |
Instock
There are no reviews yet.