Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 3 cm |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Nickel-Free |
| Metal Type | IRON |
| Shape | Round |
| Technics | Plating |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Snap Button |
| Material | Metal |
| Brand Name | OZXHIXU |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Color | Black/Silver |
| Size | 8.5/10/12/14/16mm |
Instock
There are no reviews yet.