Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly, Washable, Nickel-Free |
| Metal Type | Brass |
| Shape | Round |
| Model Number | C7-2 |
| Technics | Dyeing |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Snap Button |
| Material | Metal |
| Brand Name | Meetee |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Structure | Press studs |
| Color | Convex flower |
| Specifications | 8mm, 10mm, 12.5mm, 15mm, 17mm, 19mm, 21mm, 23mm, 25mm, 30mm, 35mm |
| Size | 8mm 10mm 12mm 15mm 17mm 19mm21mm 23mm 25mm 30mm |
Instock
There are no reviews yet.