Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Washable, Nickel-Free |
| Shape | Round |
| Model Number | E0410 |
| Technics | Dyeing |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | 2-Holes Button |
| Material | RESIN |
| Brand Name | Lucia crafts |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Size | 9mm/12.5mm/15mm/20mm |
| Color | Transparent |
Instock
There are no reviews yet.