Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly, Dry Cleaning, Washable, Magnetic, Nickel-Free |
| Metal Type | Zinc Alloy |
| Shape | others |
| Model Number | ST1085 |
| Technics | Plating |
| Style | SHANK |
| Decoration | None |
| Button Type | Shank Button |
| Material | Metal |
| Product Type | Buttons |
| Origin | Mainland China |
| Size | 12/17/22mm |
| Quantity | 10pcs/lot |
| Color | Gold/Silver |
| Usage Scenario 1 | Irregular Shape Metal Buttons |
| Usage Scenario 2 | Asymmetrical Blazer Buttons |
| Usage Scenario 3 | Unique Shape Buttons Set |
| Usage Scenario 4 | Uniform Replacement Buttons |
| Usage Scenario 5 | Vintage Geometric Buttons |
Instock
There are no reviews yet.