Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly |
| Shape | Round |
| Decoration | None |
| Button Type | Combined Button |
| Material | Metal, Alloy, copper |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Size | Button diameter 17mm |
| Usage | Jeans, casual pants, etc |
| Usage method | Prepare buttons and trousers, and screw the buttons on |
| Quantity | 10Pcs buttons+1Pcs screwdriver |
| Feature 1 | Jeans Buttons |
| Feature 2 | Waist Buckle |
Instock
There are no reviews yet.