Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Dry Cleaning |
| Metal Type | Zinc Alloy |
| Shape | Round |
| Model Number | VB-MB01 |
| Technics | Plating |
| Style | SHANK |
| Decoration | None |
| Button Type | Shank Button |
| Material | Metal |
| Product Type | Buttons |
| Origin | Mainland China |
| Quantity | 5Pcs |
| Size | 14/17/19/22/25/27mm |
| Use | sewing clothes garment accessories |
Instock
There are no reviews yet.