Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 4 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Nickel-Free |
| Metal Type | Zinc Alloy |
| Shape | Round |
| Technics | Plating |
| Style | flatback |
| Decoration | Rhinestones |
| Button Type | Snap Button |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| color | Silver |
| size | 18mm |
Instock
There are no reviews yet.