Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Feature | Eco-Friendly, Washable, Nickel-Free |
| Metal Type | IRON |
| Shape | Round |
| Model Number | Jeans Button |
| Technics | Plating |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Snap Button |
| Material | Metal |
| Product Type | Buttons |
| Origin | Mainland China |
| Color | As picture show |
| Feature 1 | Adjustable Button For Jeans |
| Feature 2 | No Sew for Jeans |
| Feature 3 | With Elastic Spring Buttons |
| Quantity | 2/5pcs |
| Size | 17*27mm |
Instock
There are no reviews yet.