Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly |
| Model Number | 13217 |
| Technics | Dyed |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | 2-Holes Button |
| Material | Wood |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Quantity: | 100 Pcs |
| Shape: | Five-pointed Star |
| Size: | 1.8cm x 1.8cm/0.71" x 0.71" |
| Type 1 | Manualidades |
| Type 2 | Sewing accessories |
| Type 3 | Craft supplies |
| Type 4 | Botones decorativos |
| Type 5 | Buttons for clothing |
Instock
There are no reviews yet.