Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Feature | Washable, Dry Cleaning, Nickel-Free, Eco-Friendly |
| Plastic Type | RESIN |
| Shape | Round |
| Model Number | 15mm, 18mm, 20mm, 23mm, 25mm, 28mm, 30mm, 34mm, 38mm |
| Technics | Dyed |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | 4-Holes Button |
| Material | Plastic |
| Brand Name | QIMONTON |
| Product Type | Buttons |
| Origin | Mainland China |
| Size | 15mm, 18mm, 20mm, 23mm, 25mm, 28mm, 30mm, 34mm, 38mm |
| Quantity 1 | 15mm 54pieces, 18mm 40pieces |
| Quantity 2 | 25mm 17pieces, 28mm 14pieces |
| Quantity 3 | 20mm 25pieces, 23mm 20pieces |
| Quantity 4 | 30mm 11pieces, 34mm 8pieces |
| Quantity 5 | 38mm 6pieces |
Instock
There are no reviews yet.