Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 1 cm |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Feature | Eco-Friendly, Dry Cleaning, Washable, Magnetic, Nickel-Free |
| Metal Type | IRON |
| Shape | Round |
| Technics | Plating |
| Decoration | Lace |
| Button Type | Combined Button |
| Material | Metal, iron, metal |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Product Information | Size: 10mm Rose gold 10 Set |
| Coloring method | Electroplating |
| Characteristics | Elegant appearance, High quality, Not easy to break |
| Usage | For leather craft, clothing, handbags |
Instock
There are no reviews yet.