Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly, Dry Cleaning, Washable, Nickel-Free |
| Plastic Type | ABS |
| Shape | DOT |
| Model Number | FLQ089-C(Mix-s) |
| Technics | Dyed |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Jeans Button |
| Material | Plastic, Plastic |
| Brand Name | CooBigo |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons, Chef Buttons |
| Color | 5 Colors For Pick |
| Quantity | 50 Pcs |
| Head Size | 11.5mm |
| Base Width | 18mm |
| Height | 17mm |
| is_customized Order Quantity | Yes, Accept Wholesale Offer & Product Customization |
| Handling Time | Will ship in 24 hours, (Unless stock low, extended 3 ~ 5 days) |
Instock
There are no reviews yet.