Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 3 cm |
| Feature | Washable, Dry Cleaning, Nickel-Free, Eco-Friendly |
| Metal Type | Zinc Alloy |
| Shape | Round |
| Model Number | TYB-059 |
| Technics | Painting |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Jeans Button |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| color | bronze, antique silver |
| Size | 10mm 11.5mm 12.5mm 15mm 18mm 20mm |
Instock
There are no reviews yet.