Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Form | 1/6 |
| BJD/SD Attribute | Accessories |
| Mfg Series Number | Lifestyle |
| Warning | for age 9+ |
| Dimensions | 15cm &25CM |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 0012 |
| Plastic Type | PVC |
| Type | Derivative Product |
| Material | Plastic |
| Brand Name | Miao Mama ai wawa |
| Item Type | Doll Accessories |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.