Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 6 cm |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Feature | Eco-Friendly, Dry Cleaning, Nickel-Free |
| Shape | Round |
| Model Number | 2 hole buttons |
| Technics | Plating |
| Style | flatback |
| Decoration | Rhinestones |
| Button Type | 2-Holes Button |
| Material | Acryl |
| Brand Name | JingHanLu |
| Origin | Mainland China |
| size | 10mm-18mm |
| quantity | 100pcs/lot |
Instock
There are no reviews yet.