Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Feature | Dry Cleaning, Nickel-Free, Washable, Eco-Friendly |
| Metal Type | Zinc Alloy |
| Shape | Round |
| Model Number | 15mm/18mm/20mm/23mm/25mm |
| Technics | Dyeing |
| Style | SHANK |
| Decoration | None |
| Button Type | 2-Holes Button |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
Instock
There are no reviews yet.