Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly, Washable, Nickel-Free |
| Metal Type | BRONZE |
| Shape | Round |
| Model Number | B3-17 |
| Technics | Plating |
| Style | SHANK |
| Decoration | None |
| Button Type | Jeans Button |
| Material | Metal |
| Brand Name | Meetee |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Color | Bronze Brass Gold |
| Size | 15mm/20mm/25mm |
| Feature1 | luxury sewing buttons |
| Feature2 | sewing buttons |
| Feature3 | skull buttons |
| Feature4 | brass buttons |
| Feature5 | gold buttons |
| Feature6 | suit button |
| Feature7 | button for clothing |
| Feature8 | antique buttons |
| Feature9 | golden buttons |
| Feature10 | dragon button |
| Feature11 | brass button |
| Feature12 | buttons for men's suits |
| Feature13 | metal button |
Instock
There are no reviews yet.