Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Feature | Eco-Friendly, Dry Cleaning, Washable, Nickel-Free |
| Shape | Round |
| Model Number | 15-25mm |
| Technics | Plating |
| Style | SHANK |
| Decoration | None |
| Button Type | 2-Holes Button |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Size | 15-25mm |
Instock
There are no reviews yet.