Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 2 cm |
| Set Type | YES |
| Feature | Dry Cleaning, Nickel-Free, Washable, Eco-Friendly |
| Shape | Oval |
| Model Number | MT-Horn |
| Technics | Dyed |
| Style | flatback, Wood Horn Buttons |
| Decoration | None |
| Button Type | Horn Buckle |
| Material | Wood |
| Brand Name | zieene |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| MOQ | 10PCs |
| Color | As Pictures |
| Length | 30mm 35mm 40mm 45mm 50mm 55mm 60mm |
| Thickness | 10mm 12mm 14mm 15mm |
| Hole Size | 4mm 5mm 6mm |
Instock
There are no reviews yet.