Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.056 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly |
| Shape | Oval |
| Model Number | Button Buckle |
| Technics | Dyed |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | 2-Holes Button |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Material: | Wooden |
| Color | Brown, Brown |
| Size | 3x1cm, 3x1cm |
| Quantity | 1Bag(50Pcs), 1Bag(50Pcs) |
Instock
There are no reviews yet.