Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Washable, Dry Cleaning, Nickel-Free, Eco-Friendly |
| Plastic Type | RESIN |
| Shape | Round |
| Model Number | TYB-187 |
| Technics | Dyed |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | 4-Holes Button |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Size | 11.5mm 15mm 20mm 25mm |
Instock
There are no reviews yet.