Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.041 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 2 cm |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly, Nickel-Free |
| Metal Type | Zinc Alloy |
| Shape | Butterfly |
| Model Number | DM296A |
| Technics | Plating |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Snap Button |
| Material | Metal |
| Brand Name | CLOXY |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Dimension | 50 x 35mm |
Instock
There are no reviews yet.