Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Feature | Eco-Friendly |
| Shape | Owl |
| Model Number | 7NK213 |
| Technics | Dyed |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | 2-Holes Button |
| Material | Wood |
| Brand Name | OZXHIXU |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Size | 22mm*23mm |
Instock
There are no reviews yet.