Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Plastic Type | ABS |
| Shape | Round |
| Model Number | T5, 1.2cm |
| Technics | Dyeing |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Snap Button |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Size | T5, 1.2cm |
Instock
There are no reviews yet.