Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 5 cm |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Feature | Washable, Nickel-Free, Dry Cleaning |
| Plastic Type | RESIN |
| Shape | Round |
| Model Number | R0101m-002 |
| Technics | Dyed |
| Style | flatback |
| Decoration | Lace |
| Button Type | 2-Holes Button |
| Material | Plastic |
| Brand Name | Niucky |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Color | Mixed color random |
| Size | 21mm / 17mm /14mm |
Instock
There are no reviews yet.