Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly |
| Shape | Round |
| Model Number | M1895 |
| Technics | Dyed |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | 2-Holes Button |
| Material | RESIN |
| Product Type | Buttons |
| Origin | Mainland China |
| Use | Scrapbooking making or any other handmade crafts |
| Condition | Brand New Popular colors |
| Item Shape | Round-brilliant-shape |
| Color | mixed |
| Size | 6-20mm |
Instock
There are no reviews yet.