Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 13 × 5 cm |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Feature | Dry Cleaning, Washable |
| Shape | Round |
| Model Number | A0304-002 |
| Technics | Pearl |
| Style | SHANK |
| Decoration | Sequins |
| Button Type | 2-Holes Button |
| Material | Acryl |
| Brand Name | Niucky |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Color | 14 colors(one color/lot) |
| Size | 13mm |
Instock
There are no reviews yet.