Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Washable, Dry Cleaning, Nickel-Free, Eco-Friendly |
| Plastic Type | Nylon |
| Shape | Round |
| Model Number | T-5-009 |
| Technics | Dyed |
| Style | SHANK |
| Decoration | None |
| Button Type | Combined Button |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Size | 12mm |
Instock
There are no reviews yet.