Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Feature | Nickel-Free, Washable, Eco-Friendly |
| Plastic Type | RESIN |
| Shape | Round |
| Model Number | TYB-087 |
| Technics | Dyed |
| Style | SHANK |
| Decoration | None |
| Button Type | Jeans Button |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Size | 9mm, 10mm, 11.5mm, 12.5mm, 15mm17.5mm, 20mm, 22mm, 25mm, 27mm |
Instock
There are no reviews yet.