Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly, Washable |
| Metal Type | Zinc Alloy |
| Shape | Round |
| Technics | Plating |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Jeans Button |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Model Number | 106212 106928 |
| Type1 | Waist Button |
| Type2 | Extended Buckles |
| Type3 | Free Sewing |
| Type 4 | Jeans Retractable Button |
| Size: | 3.5 x 1.7 x 0.5cm |
Instock
There are no reviews yet.