Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 13 cm |
| Feature | Dry Cleaning |
| Shape | Cat |
| Model Number | 23x26mm |
| Technics | Painting |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | 2-Holes Button |
| Material | Wood |
| Brand Name | color kite |
| Product Type | Buttons |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.