Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Washable, Dry Cleaning, Nickel-Free, Eco-Friendly |
| Plastic Type | Nylon |
| Shape | Oval |
| Model Number | sk0169 |
| Technics | Pearl |
| Style | SHANK |
| Decoration | beads |
| Button Type | Chinese Knot Button/Chinese Frog Button |
| Material | Plastic |
| Brand Name | SRYYHMD |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| is_customized | Yes |
| Color | Mix |
| Size | 16mm*22mm |
Instock
There are no reviews yet.