Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Feature | Eco-Friendly, Washable |
| Metal Type | Brass |
| Shape | Round |
| Model Number | BA005SF |
| Technics | Plating |
| Style | SHANK |
| Decoration | None |
| Button Type | Snap Button |
| Material | Metal |
| Brand Name | sunford |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Quantity | 50 Sets/pack |
| One Set Includes | 4 Pcs |
| Suit for | Material thickness <2mm |
Instock
There are no reviews yet.