Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 10 cm |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly, Dry Cleaning, Washable, Nickel-Free |
| Plastic Type | ABS |
| Shape | Round |
| Model Number | DIY Sewing Accessories |
| Technics | Dyed |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Snap Button |
| Material | Plastic |
| Brand Name | ZheHui |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Size | 7/10/13/15/18/21mm |
| 1 Set of Quantity | 2Pcs/Set |
| Color | Black/White |
Instock
There are no reviews yet.