Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Eco-Friendly, Washable, Nickel-Free, Washable, Eco-Friendly, Nickel-Free |
| Shape | Diamond |
| Model Number | crystal diamond buttons18/20mm, Crystal Buttons |
| Technics | Pearl |
| Style | SHANK |
| Decoration | Rhinestones |
| Button Type | Snap Button |
| Material | CRYSTAL, Top crystal |
| Brand Name | JingHanLu |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
Instock
There are no reviews yet.