Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly |
| Shape | Rectangle |
| Model Number | C1-27 |
| Technics | Natural Color |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Jeans Button |
| Material | Wood |
| Brand Name | Meetee |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| The article number | F series |
| Color | Color F80 A |
Instock
There are no reviews yet.