Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 3 cm |
| Feature | Washable, Dry Cleaning, Nickel-Free, Eco-Friendly |
| Metal Type | Brass |
| Shape | Round |
| Model Number | TYB-179 |
| Technics | Plating |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Snap Button |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| size | 15mm 501 12mm 503 17mm 501 |
Instock
There are no reviews yet.