Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Feature | Eco-Friendly, Nickel-Free |
| Metal Type | STEEL |
| Shape | Round |
| Model Number | MD-17 |
| Technics | Plating |
| Style | SHANK |
| Decoration | None |
| Button Type | Jeans Button |
| Product Type | Buttons |
| Origin | Mainland China |
| material | Carbon steel |
| color | silver |
| size | 17mm |
| packaging | A set (2 pieces) |
Instock
There are no reviews yet.