Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Washable, Eco-Friendly, Nickel-Free, Dry Cleaning |
| Shape | Round |
| Model Number | t5 |
| Technics | Dyed |
| Style | SHANK |
| Decoration | None |
| Button Type | Snap Button |
| Material | RESIN |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| is_customized | Yes |
| Color | transparent |
| Size | 12.4mm |
Instock
There are no reviews yet.