Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Round |
| Button Type | Snap Button |
| Material | Plastic |
| Brand Name | JAY HOME |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Product Name | Sew-on Snap Buttons |
| Type | Invisible Snap Fasteners Buttons |
| Item | Sewing Clothing buttons |
| Size | 7/10/15mm |
| Package | 90 pairs |
| Number | A1582 |
Instock
There are no reviews yet.