Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly |
| Shape | Round |
| Model Number | LILIDONGHUA88 |
| Technics | Covered |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Snap Button |
| Material | PVC & Magnet |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Diameter | 11mm/15mm/19mm, 11mm/15mm/19mm, 11mm/15mm/19mm |
| Quantity | 10 Set, 10 Set |
Instock
There are no reviews yet.